transceivere rate

Categorii

Transceivere

Vandut de DOMO.RO
Vandut de DOMO.RO
Vandut de DOMO.RO
Vandut de DOMO.RO
1484lei

Transceiver Cisco 1000BASE-SX SFP

  • Porturi: 2 x LC SX SFP
Vandut de DOMO.RO
2934lei

Transceiver Cisco 1000BASE-LXLH SFP

  • Porturi: 2 x LC LH/LX SFP
Vandut de DOMO.RO
Vandut de DOMO.RO
Vandut de DOMO.RO
Vandut de DOMO.RO
315lei

Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX

  • Porturi: 1000Base-SX Gigabit Ethernet
Vandut de DOMO.RO
3049lei

Transceiver HP X120 1G SFP LC LX JD119B

  • Porturi: 1 SFP 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX)
Vandut de DOMO.RO
1164lei

Transceiver D-Link 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX 2km

  • Porturi: 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX
Vandut de DOMO.RO
Vandut de DOMO.RO
Vandut de DOMO.RO
Vandut de DOMO.RO
-74%
52lei
199 lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBSX

  • Porturi: 1 x 1000Base-SX
Vandut de DOMO.RO
58lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBS10

  • Porturi: 2 x LC single mode
    1 x Ethernet 1000Base-LX
Vandut de DOMO.RO
1339lei

Transceiver Cisco 1000Base-T SFP

  • Porturi: 1 x 10/100/1000Base-T Ethernet SFP
Vandut de DOMO.RO
["78910-0","98360-0","99313-0","99314-0","408965-0","408973-0","408976-0","219332-0","219344-0","222480-0","222513-0","222643-0","397679-0","76534-0","77954-0","82351-0","90258-0","90286-0","95742-0","132971-0","408956-0","408969-0","187858-0","187861-0","219311-0"]
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
14 zile, pentru comenzile la distanta
Visa Verified
Visa Verified
Mastercard Secured
Mastercard Secured